Kotibingo alkaa! Löytyvätkö nämä kodintekstiilit kotoasi?

Styleroom.fi

Bloggasi FI

Julkaistu sitten

StyleRoomin Kotibingossa on joka kuukausi eri teema. Julkaisemme listan sisustusesineistä, joita etsitään teidän kodeistanne. Kun saa vähintään viiteen kohtaan ruksin - saa huutaa bingo! Todistusaineistoksi tarvitaan albumi, jossa on kuvat löytyneistä sisustuselementeistä. 

Kotibingo jatkuu heinäkuuhun asti. Joka kuukausi bingon saaneiden kesken arvotaan Eckerö Linen hotellimatka Tallinnaan kahdelle.


MUOKATTU 3.3.2015.

Helmikuun kotibingo on päättynyt! Kiitos osallistuneille. Voittajaksi arvottiin Annakreeta.


Helmikuun kotibingo: kodintekstiilit 

Kuinka monta näistä löytyy sinun kodistasi? Bingoon riittää 5 osumaa.

* Matto

* Verho(t)

* Viltti

* Sisustustyyny

* Päiväpeitto

* Pöytäliina

* Astiapyyhe / keittiöpyyhe

* Virkattu (+ esim. matto, kori, tyyny)

Image title

Osallistu näin

1. Kuvaa bingotuotteet kotonasi. Esineet voivat olla kuvassa osa sisustusta, niitä ei tarvitse kuvata erikseen. Samassa kuvassa voi näkyä useita bingoesineitä, ja voit käyttää myös vanhoja kuvia. Albumista tulee löytyä vähintään 5 listan esineistä.

2. Tee Kuukauden bingo -teemasta oma albumi StyleRoomiin. Lisää albumiin hakusanat "kotibingo" ja kuukauden teema, esim. helmikuussa "kodintekstiilit".

3. Nimeä albumi teeman mukaan, esim. "Mintun kodintekstiilit" tai "Valkoisen tuvan kodintekstiilit", älä nimeä albumia kotibingoksi :)

4. Osallistumisaikaa on aina kuukauden ajan. Seuraava teema kerrotaan edellisen kuun lopussa. Helmikuun bingoon voi osallistua 1.2.–28.2.2015.

5. Voit lisätä myöhemmin albumiin myös muita teemaan sopivia kuvia. 


Tarkemmat kilpailusäännöt löydät täältä.


PALKINTO: kahden hengen hotellimatka tallinnaan

* Kaikkien bingon saaneiden kesken arvotaan joka kuukausi Tallinnan matka.

* Eckerö Linen hotellimatka sisältää edestakaiset laivamatkat Helsingistä Tallinnaan suomalaisella m/s Finlandialla sekä 1 yön majoituksen ja hotelliaamiaisen kahdelle hengelle. Helmikuun palkinnon majoitus on uudessa Solo Sokos Hotel Estoriassa. Palkinnon arvo on 190 € ja lahjakortti on voimassa 30.12.2015 asti.

* Voittajalle ilmoitetaan henkilökohtaisesti. Helmikuun bingon voittaja arvotaan viikolla 10.


Onnea bingoon! - StyleRoom-tiimi


Yhteistyössä:

Image title


Kommentit

Lue myös

Näytä lisää blogikirjoituksia